Зміни у загальнообов’язковому пенсійному законодавстві

З 1 квітня 2021 року пенсійний вік для жінок в Україні становить 60 років. Таким чином, загальний пенсійний вік для жінок та чоловіків (вік, коли людина може звернутися за державною пенсією) зрівнявся.  

При цьому з 01 квітня 2021 року, щоб отримати пенсію за віком, людина повинна мати страховий стаж* не менше ніж 28 років. Якщо його немає, то мінімальний вік для виходу на пенсію у 2021 році становитиме 63 роки, тобто людина повинна працювати далі, до 63 років.

Якщо у 63 роки людина не напрацювала до мінімального страхового стажу, то вона повинна працювати ще, до 65 років.

А якщо й в 65 років у людини немає мінімального страхового стажу, то пенсію вона отримувати не буде, їй нададуть соціальну допомогу у розмірі 30 % від мінімальної пенсії (на сьогодні це приблизно 531 гривня на місяць).

* Нагадуємо, страховий стаж – це час, коли людина працювала, отримувала офіційну заробітну плату, з якої офіційно сплачувались податки.

У Вас ще є час накопичити собі на гідну пенсію, не зволікайте, переходьте за посиланням та заповнюйте Анкету вкладника. Розкажіть своїм родичам, друзям та знайомим про недержавне пенсійне забезпечення й можливість оформити собі додаткову пенсію.

З недержавною пенсією Ви не залежите від держави, й самі вирішуєте, скільки та як Ви хочете працювати! 

Довідки за телефоном: 0-800-501-925

Приєднуйтесь до нас в Telegram 
 
Адреса адміністратора НПФ Європа
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23, літера "А".
Телефон адміністратора
НПФ Європа
0-800-501-925
Напишіть нам:
info@npfeurope.com.ua