Шановний друже!


Нагадуємо, отримати кошти в Недержавному пенсійному фонді «Європа» можна за 10 років до досягнення державного пенсійного віку (починаючи з 50 років). В недержавному пенсійному забезпеченні існують два види пенсійних виплат:

1)      Одноразова пенсійна виплата;

2)      Строкова виплата.

Учасник НПФ Європа має право на одноразову пенсійну виплату у разі, якщо сума його накопичень невелика, а саме, не перевищує 50% від суми прожиткового мінімуму для непрацездатної особи, розрахованої на 10 років.

Станом на 01.01.2021 р. сума для отримання одноразової виплати - не більше, ніж 106 140 грн.

Якщо сума, накопичена учасником, більше суми, зазначеної вище, учасник буде отримувати строкові виплати протягом визначеного ним терміну, але не менше 10 років, про що укладається договір про виплати на визначений строк.

Учасник НПФ може, за бажанням, укласти договір про виплати на визначений строк при наявності будь-якої суми на своєму індивідуальному пенсійному рахунку.

Пенсійна виплата також може здійснюватися одноразово на вимогу учасника фонду у разі:

1) медично підтвердженого критичного стану здоров'я (онкозахворювання, інсульт тощо) або настання інвалідності учасника фонду (наявність довідки МСЕК);

2) виїзду учасника фонду на постійне проживання за межі України.
Пенсійна виплата також здійснюється одноразово спадкоємцям учасника фонду.

Нагадуємо, що учасник системи недержавного пенсійного забезпечення може у будь-який момент, незалежно від віку, перевести свої накопичення до іншого недержавного пенсійного фонду. Не знаєш, як це зробити, звертайся за телефоном: 0-800-501-925 (безкоштовно зі всіх українських номерів).

 
Адреса адміністратора НПФ Європа
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23, літера "А".
Телефон адміністратора
НПФ Європа
0-800-501-925
Напишіть нам:
info@npfeurope.com.ua